دوشنبه 25 تیر 1403
دانشگاه علوم پزشکی همدان
  • تاریخ انتشار : 1403/03/30 - 09:19
  • تعداد بازدید : 125
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 116
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هماهنگی برگزاری اولین کنگره بین المللی دانشجویی پرستاری و مامایی ابن سینا

جلسه هماهنگی اولین کنفرانس بین المللی دانشجویی پرستاری و مامایی ابن سینا در آبان سال جاری باحضور دکترشکوهی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و دکتر معصومی رییس دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی،جلسه هماهنگی برگزاری اولین کنفرانس بین المللی دانشجویی پرستاری و مامایی ابن سینا در دفتر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با حضور دکتر شکوهی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر معصومی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی هدف از برگزاری کنگره و کلیاتی پیرامون چگونگی برگزاری آن را عنوان نمود.

در ادامه دکتر شکوهی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه در خصوص اهمیت این کنگره و دلایل برگزاری آن به صورت دانشجویی نکاتی را ارائه نمود و تاکید کرد که اهتمام لازم جهت افزایش اثر بخشی کنگره صورت گیرد.

وی افزود کلیه مقاطع و رشته های تحصیلی دانشگاه میتوانند در چگونگی برگزاری این کنگره ایفای نقش کنند وعنوان کرد مقالات برگزیده این کنگره در مجله دانشکده نمایه شود.

ایشان همکاری وهمراهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان جهت ارائه مقالات در این کنگره را خواستار شد و بر استفاده کامل از ظرفیت های داخلی و جذب دانشجویان خارجی جهت ارائه مقالات تاکید کرد.

در پایان هریک از اعضای جلسه نظرات خودرا پیرامون چگونگی برگزاری این کنگره عنوان نمودند.

لازم به ذکر است کنگره پرستاری و مامایی ابن سینا در آبان سالجاری توسط دانشکده پرستاری و مامایی با همکاری معاونت پژوهشی در سطوح و مقاطع مختلف با توجه به استاندارد های موجود در مرکز تحقیقات دانشجویی برگزار خواهد شد.

 

  • گروه خبری : اخبار دانشكده,اخبار مهم,اخبار کتابخانه
  • کد خبر : 141304
کلمات کلیدی
زهرا کرمی
خبرنگار

زهرا کرمی

تصاویر