۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت
دانشگاه علوم پزشکی همدان
برگزاری مراسم جشن روز ماما در دانشکده پرستاری و مامایی
به مناسبت روز جهانی ماما با هدف تقدیر از جایگاه و حرفه مقدس مامایی مراسم جشنی با حضور ریاست محترم دانشکده سرکار خانم دکتر معصومی و مسئول محترم نهاد رهبری حجت الاسلام کاظمی و مشاور محترم رییس دانشگاه در امور بانوان سرکار خانم دکتر شکری پور و جمعی از اساتید و مربیان و دانشجویان ماما برگزار گردید

به مناسبت روز جهانی ماما با هدف تقدیر از جایگاه و حرفه مقدس مامایی مراسم جشنی با حضور ریاست محترم دانشکده سرکار خانم دکتر معصومی و مسئول محترم نهاد رهبری حجت الاسلام کاظمی و مشاور محترم رییس دانشگاه در امور بانوان سرکار خانم دکتر شکری پور و جمعی از اساتید و مربیان و دانشجویان ماما برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا ریاست دانشکده به نقش و اهمیت جایگاه ماماها و دانشجویان مامایی در ارتقا ء هدف جامعه و طرح جوانی جمعیت اشاره نموده و حفظ انگیزه جهت خدمت رسانی به عموم جامعه و مخصوصا زنان باردار را به دانشجویان مامایی گوشزد نمودند.

و در پایان از زحمات شبانه روزی همکاران و اعضای محترم هیات علمی گروه (مامایی و بهداشت باروری)و بهداشت مادر و کودک تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

در ادامه مسئول نهاد رهبری با تبریک روز ماما و عنوان اینکه پرستاری نسل بشر و سلامت نسل ما در ترویج فرزند آوری و امکان فرزند آوری بیشتر در دستان پر توان ماماها میباشد ،ضمن بیان روایتی از حضرت ابا عبدالله فرمودند شکر گزار نعمت نیاز مردم به جامعه پزشکی و مامایی باشید ،در نهایت روز ماما را به کلیه  دانشجویان و اساتید تبریک و تهنیت گفتند.

در ادامه کلیپ  های تبریک اساتید و کلیپ فرزند آوری و دستاوردهای دانشکده تهیه شده توسط انجمن علمی گروه مامایی به نمایش گذاشته شد.

در پایان این مراسم ضمن اعلام اسامی دانشجویان برگزیده مامایی به رسم یادبود تقدیر نامه و هدیه به ایشان اعطا گردیدو در پایان این مراسم از خانم حانیه سادات حسینی به عنوان دانشجوی منتخب و فعال در حوزه فرزند آوری نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 
                                 
 
                            
  
  
تاریخ:
1401/02/20
ساعت:
13:53
تعداد بازدید:
77
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal