پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
پرسش از کتابدار

عنوان
معرفی بخش ها

معرفی بخشهای کتابخانه دانشکده پرستاری

بخش امانت                         

امانت كتابخانه یکی از فعال ترين بخش های كتابخانه به شمار می آيد. مهمترين وظيفه اين بخش امانت دادن كتاب های غير مرجع است. كتاب های اين بخش در دو قسمت مجزا (كتاب های فارسی و لاتين) جوابگوی نيازهای دانشجويان در مقاطع مختلف تحصیلی، اساتيد و پژوهشگران می باشد.

بخش نشريات و پایان نامه ها
این بخش شامل مجلات فارسی و لاتین و پايان نامه هاي كليه دانشجويان كارشناسي ارشد و دکترای پرستاري و مامائي مي باشد.

بخش خدمات فنی و فهرست نويسي
واحد فهرست نويسي و رده بندي با تکیه بر روش هاي استاندارد بين المللي، سازماندهی منابع اطلاعاتی را به منظور تسهیل دسترسی کاربران به این منابع را بر عهده دارد. این واحد بصورت مداوم نسبت به روز آمد نگه داشتن بانك اطلاعات کتابشناختي منابع كتابخانه، سيستم امانت و جستجو منابع، با استفاده از نرم افزار آذرخش فعاليت ميكند. عملکرد تخصصی این بخش از طریق سازماندهی منابع به مراجعه کنندگان اين امکان را مي دهد در حداقل زمان و با آسانترين روش به منبع مورد نياز خود دسترسي داشته باشد.

 

امكانات و تجهيزات

کتابخانه مجهز به اینتر نت بی سیم  است که دسترسی به آن در  تمامی بخش ها و مکان  های  کتابخانه ممکن می باشد و تعداد 2 دستگاه رایانه برای جستجوی اطلاعات مجموعه کتابخانه و کمد امانات برای دانشجویان موجود است همچنین دستگاه کپی و اسکنلر و آب سرد کن برای استفاده مراجعه کنندگان  موجود میباشد

 

آدرس : همدان - بلوارشهید فهمیده - روبروی پارک مردم - دانشکده پرستاری ومامایی - کدپستی :38698-65178 

تلفن : 38380535-081   نمابر: 38380447-081          Email:midnurse@umsha.ac.ir

تمام حقوق این سایت متعلق به دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی همدان می باشد.
 

آخرین تاریخ بروزرسانی وب سایت 

پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩